WSZYWKI

do odzieży i na torby

Wszywki do odzieży i na torby

Stawiając na wysoką trwałość i funkcjonalność produktów, tworzymy profesjonalne wszywki do odzieży, które w doskonały sposób prezentują logo producenta, nazwę marki i stanowią doskonałą ozdobę różnego rodzaju wyrobów, nie tylko ubrań.

Dzięki zastosowaniu w produkcji wysokiej jakości PVC, nasze metki charakteryzuje odporność na promieniowanie słoneczne i wodę, w związku z czym mogą być wykorzystywane również na różnego rodzaju torebkach, zabawkach, gadżetach reklamowych czy obuwiu. Jako producent wszywek do odzieży, nasza firma rekomenduje te wyroby jako doskonały sposób na identyfikację i promowanie przedsiębiorstwa – choć niewielkie, rzucają się w oczy i znajdują bardzo uniwersalne zastosowanie.

wszywka na odzież folkstar.pl

Wszystkie nasze produkty mogą być jednolite kolorystycznie albo wielobarwne i zostać wyposażone w bardzo różnorodne projekty graficzne. Stosując elastomer, w pełni wodoodporny oraz niewrażliwy na promieniowanie UV, zapewniamy produkty bardzo wytrzymałe oraz funkcjonalne, będące doskonałym oznaczeniem produktu.

Projektujemy metki na podstawie koncepcji Klientów, wspierając Państwa na każdym etapie współpracy – od planowania, przez prototypowanie, aż do produkcji wszywek do odzieży. Naszym celem jest uzyskanie wyrobów efektownych, posiadających niepowtarzalne designy i przyjaznych środowisku.

Zapewniamy:

  • elastyczność,
  • wszywki do odzieży będące połączeniem funkcjonalności i estetyki,
  • realizowanie skomplikowanych zleceń,
  • ogromne możliwości w zakresie kolorystyki, kształtów, rozmiarów i koncepcji graficznych.

Zachęcamy do kontaktu.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X