Przywieszki do zamków błyskawicznych

Poszukując taniego, ale skutecznego i oryginalnego sposobu na promocję firmy albo produktów, nie sposób przejść obojętnie obok przywieszek do zamków błyskawicznych, które obok naszywek i wszywek są specjalnością naszej firmy.

Podobnie jak w przypadku innych produktów, również tutaj korzystamy z doskonałej jakości elastomeru, dzięki któremu uzyskujemy odpowiednie właściwości i wysoką jakość wyrobów, odpornych na wodę i promieniowanie UV.

przywieszka most addicitve przywieszka aquarius

Przywieszki – funkcjonalne i estetyczne

Korzystając z miękkiego PVC, wykonujemy przywieszki idealnie sprawdzające się na zróżnicowanych suwakach, które ze względu na wysoką estetykę stanowią doskonały sposób na zaprezentowanie logo producenta czy marki i w dodatku staną się znakomitą ozdobą użytkowaną na co dzień.

Nasze wyroby zwiększają konkurencyjność oferty firmy poprzez podnoszenie atrakcyjności wyrobu i godne reprezentowanie marki – wykonujemy zarówno projekty jedno-, jak i dwustronne, charakteryzujące się zróżnicowaną kolorystyką i efektownymi projektami graficznymi.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania na różne zapięcia – zarówno elastomerowe, jak również z metalowym uszkiem, które mocowane są do bazy suwaka. Duże możliwości produkcyjne naszej firmy sprawiają, że jesteśmy w stanie wyposażyć Państwa w rozwiązanie idealnie dostosowane do Waszych potrzeb, które spełni oczekiwania zarówno pod względem estetyki, trwałości, jak również szerokich możliwości wykorzystania.

W celu ustalenia szczegółów zamówienia, zachęcamy do kontaktu.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X