Opaski z logo z zapięciem grzybkowym

Poza naszywkami i wszywkami naszą specjalnością są również opaski z logo z zapięciem grzybkowym, wykonane z elastomeru, które powstają dzięki ciągłemu rozwojowi naszego działu produkcyjnego i nowym pomysłom, które zawdzięczamy zarówno naszym pracownikom, jak również Państwu.

Wykonujemy innowacyjne produkty o unikatowym wyglądzie, w których tworzeniu wykorzystujemy szeroką paletę kolorów (8), a także umożliwiamy barwienie nie tylko opaski, ale również grzybków zapięcia, dzięki czemu efekt wizualny przekracza wszelkie oczekiwania.

Wykorzystujemy w produkcji miękkie PVC nowej generacji, które pozwala na zachowanie długowieczności oraz doskonałej odporności na wodę czy promieniowanie UV.

Na powierzchnię opaski nanosimy dowolne projekty graficzne – zarówno loga firm, grafiki wykonane w dwu- lub trójwymiarze, realizując tym samym nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, dostosowane do potrzeb Klientów indywidualnych oraz biznesowych. To Państwo zdecydujecie również o szerokości, długości i kształcie opaski, a my wykonamy dla Was takie rozwiązanie, które będzie niepowtarzalne i efektowne pod względem wizualnym. Oferujemy zarówno rozmiary dla dorosłych, jak i dla dzieci, a zapięcie znajdujące się na każdym produkcie pozwala na odpowiednie dopasowanie opaski do nadgarstka.

Zachęcamy do składania zamówień – dostosowujemy się do różnych potrzeb naszych Klientów, oferując produkty wysokiej klasy, które sprawdzą się zarówno jako sposób na reklamowanie produktów czy usług i utrwalania marki, jak również jako codzienna ozdoba.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X