NASZYWKI

Na odzież, torby, buty

Naszywki na odzież i torby

Metod na reklamowanie produktów czy promowanie działalności biznesowych jest bardzo wiele, a naszywki elastomerowe to jeden z najbardziej oryginalnych sposobów.

Jako doświadczony producent, wykonujemy je z miękkiego PVC, które pozwala na tworzenie wyjątkowych produktów, stanowiących doskonałą alternatywę dla haftowanych wszywek, narażonych na działanie wody czy szkodliwych promieni ultrafioletowych.

naszywka na odzież Skorpions naszywka na torbę Rebel kayaks

Wysoka jakość i estetyka

Naszywki na torby, odzież, zabawki, pokrowce czy gadżety reklamowe to przede wszystkim doskonała trwałość i wodoodporność. Dysponując nowoczesnym zapleczem technologicznym i korzystając z innowacyjnych sposobów produkcji oraz prototypowania, jesteśmy w stanie tworzyć produkty efektowne wizualnie i trwałe, które w dodatku będą w pełni dopasowane do potrzeb Klienta. Dają ciekawy efekt wypukłości, wspaniale wpływając na każdą powierzchnię. Sprawdzają się na różnego rodzaju podłożach, bowiem można je wszywać albo przyklejać na specjalny klej.

Walory naszych naszywek PVC:

  • wysoka estetyka wykonania,
  • wykonanie z materiałów przyjaznych środowisku,
  • różnorodność kształtów, kolorów, grafik i rozmiarów,
  • doskonała wytrzymałość.

Jesteśmy producentami wysokiej klasy rozwiązań, które dzięki prototypowaniu i zastosowaniu innowacyjnych technologii tworzenia, zapewniają najwyższą jakość wyrobów.

Zachęcamy do inwestowania w rozwiązania całkowicie unikatowe, dopasowane do Państwa potrzeb, które dadzą możliwość wzbogacenia kampanii promocyjnej firmy albo pozyskania ciekawej ozdoby do garderoby.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X