Producent wszywek i naszywek

Witamy na stronie internetowej firmy microTAB s.c., polskiego producenta wszywek, naszywek, przywieszek do zamków, opasek, podkładek i innych produktów z miękkiego PVC.

Duże doświadczenie i znajomość potrzeb Klientów pozwalają nam na produkcję wysokiej jakości wyrobów i tym samym wyjście naprzeciw potrzebom Klientów – zarówno indywidualnych, jak i przedstawicieli firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami w całej Polsce, zapewniając doskonałe naszywki na zamówienie na odzież dla producentów ubrań, obuwia, agencji reklamowych oraz Klientów biznesowych, chcących zadbać o oryginalną identyfikację swojej działalności.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasze produkty

W skład naszej oferty wchodzą:

 • Naszywki na odzież i torby

  Jako doświadczony producent wykonujemy naszywki na zamówienie elastomerowe, które są bardzo wytrzymałe i wodoodporne. Ich atutami są również wysoka estetyka wykonania oraz ogromna różnorodność pod względem kolorów, grafik i rozmiarów.

 • Wszywki do odzieży

  Zajmujemy się profesjonalną produkcją wszywek do odzieży, prezentujących logo producenta albo będących ozdobą ubrania. Oferujemy metki wykonane z wysokiej jakości PVC, które mają szerokie zastosowanie – pasują również do toreb, obuwia czy zabawek.

 • Przywieszki do zamków błyskawicznych

  Wysokiej jakości przywieszki, wykonane z miękkiego PVC, które godnie reprezentują markę i są ciekawą ozdobą. Produkty o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach, tworzymy produkty dwustronne, a także różnokolorowe.

 • Breloczki

  Mogą być elementem kluczy, telefonu i łańcuszka, będąc ciekawą ozdobą albo skutecznym gadżetem reklamowym. Oferujemy breloki wykonywane na podstawie koncepcji Klienta, które mogą pełnić funkcję ozdobną albo informacyjną.

 • Maty/podkładki

  Maty i podkładki zdobią różne przestrzenie i stanowią doskonały sposób na promocję marki. Są bardzo wytrzymałe i odporne na intensywną eksploatację, efektowne wizualnie, a także bezpieczne (antypoślizgowa powierzchnia).


Nowoczesne wyposażenie

Dysponujemy nowocześnie wyposażonym zakładem, w którym uzyskujemy pożądaną jakość, wyróżniającą nas na tle innych firm. Produkcja wszywek i naszywek na zamówienie z PVC wykonywana jest na specjalistycznej linii produkcyjnej, w związku z czym uzyskujemy nie tylko wyroby trwałe, ale również efektowne pod względem wizualnym.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, bowiem liczy się dla nas jego zadowolenie. Jako doświadczony producent wszywek i naszywek efekt osiągamy wykonując prototypy pozwalające na sprawdzenie funkcjonalności produktu, a dopiero potem tworząc jego ostateczną wersję. Wybierając naszywki na zamówienie to Państwo decydujecie o kształcie, kolorze i grafice, a także możecie zdecydować się na efekty dodatkowe, takie jak efekt przestrzenności czy rodzaj zapięcia, gdy zdecydujecie się na wybór przywieszek czy breloków.

Tekst1
Tekst2

Renomowany producent wszywek

Jako renomowany producent wszywek, oferujemy Państwu produkty stosowane nie tylko do ubrań i obuwia, ale również upiększające gadżety reklamowe, plecaki, zabawki i wiele innych wyrobów.

Oferujemy nie tylko naszywki na zamówienie, ale również podkładki pod talerze, maty barowe czy opaski na dłonie, nie tylko z logo firmy, ale również dla Klientów indywidualnych – z ulubionym powiedzeniem, herbem i barwami ukochanej drużyny piłkarskiej czy breloki do telefonu albo kluczy. Wszystkie cechuje najwyższa trwałość i estetyka, a ogromne możliwości naszej firmy w zakresie produkcji naszywek sprawiają, że będziecie mogli Państwo osiągnąć zróżnicowane cele i zaopatrzyć się w takie rozwiązania, które spełnią wszelkie Wasze oczekiwania.


Wypromuj siebie i firmę

Wybierz naszywki na zamówienie! To produkty, które zawsze dobrze się kojarzą, bowiem posiadają bardzo estetyczny wygląd i mogą przekazywać różne treści w bardzo odmiennej formie. Dzięki nim można zyskać doskonały sposób na wsparcie kampanii marketingowej firmy, wypromowanie marki albo przekazanie i utrwalenie myśli przewodniej przedsiębiorstwa. To również sposób na wzbogacenie swojego wyglądu i przekazanie światu swoich myśli albo pasji.

Ogromny zakres zastosowań sprawia, że nasze produkty cieszą się dużą popularnością wśród Klientów i spełniają oczekiwania na wielu polach. Korzystaj z usług doświadczonego producenta naszywek i wszywek, otrzymasz wyroby wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach i zawsze w terminie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X