Breloczki / Przywieszki

Jak się okazuje, breloczki są popularne nie tylko wśród dzieci i młodzieży, bowiem stanowią doskonały sposób na promowanie przedsiębiorstwa albo ozdobę, pasującą do różnych rodzajów garderoby.

Nasza firma specjalizuje się w produktach tego rodzaju, wykorzystując miękkie PVC, którego efektem jest powstanie wyrobów o doskonałej odporności na uszkodzenia czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu przewieszki mogą być stałym elementem kluczy, telefonu czy łańcuszka. Ich ogromny potencjał marketingowy wynika z tego, że mogą przybierać rożne kształty i posiadać zróżnicowane kolory – polecamy zarówno produkty w ozdobnej, jak również informacyjnej formie.

breloczek oriento

Każdy nasz produkt tego typu jest jednostronną przywieszką z gumowym uszkiem, do którego może zostać przymocowany sznurek, łańcuszek, karabińczyk albo kółko.

Najczęściej stosuje się go jako produkt typowo reklamowy, który ma swoim kształtem i kolorystyką odzwierciedlać barwy, logotyp albo produkty firmy. Sprawdza się w takiej roli doskonale, ponieważ jest w pełni mobilny i dzięki temu można za jego pomocą nieść treści reklamowe albo rozpowszechniać świadomość marki w wielu miejscach.

Wszystkie breloczki wykonywane są na podstawie prototypów stworzonych na podstawie koncepcji i potrzeb Klientów, w związku z czym pod każdym względem mają za zadanie spełniać wszelkie oczekiwania kupującego. Naszym zadaniem jest o to zadbać, w związku z czym zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Obsługujemy zarówno Klientów prywatnych, jak również przedstawicieli firm.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X