microTAB s.c.
ul. Szaniawskiego 5
92-617 Łódź, Polska

tel.: +48-502-659-644
e-mail: darek@microtab.pl
 

O producencie

Specjalnością firmy microTAB s.c. jest produkcja naszywek z miękkiego PVC. Stawiamy na najwyższą jakość wyrobów, tworząc swoje rozwiązania na nowoczesnej linii produkcyjnej w naszym łódzkim zakładzie. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, tworzymy wysokiej jakości prototypy i tym samym dostosowujemy produkty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Produkcja wszywek i naszywek różnego typu to jednak nie wszystko – specjalizujemy się także w przywieszkach do zamków błyskawicznych, breloczkach i podkładkach/matach, które wykonujemy zawsze na indywidualne zamówienie Klienta.

Jako producent wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, dbając zarówno o trwałość, funkcjonalność, jak i atrakcyjność wykonywanych rozwiązań. Jesteśmy doświadczonymi producentami, w związku z czym gwarantujemy dowolność kolorystyczną oraz możliwość wyboru każdego kształtu czy efektu, zdobiącego dane rozwiązanie.

Nasze wszywki i inne wyroby znajdują bardzo szerokie zastosowanie, sprawdzając się zarówno jako ozdoba codziennego wyglądu, jak również wysokiej klasy sposób na reklamę i wsparcie działań marketingowych, pozwalający na skuteczne promowanie przedsiębiorstwa. Każde zlecenie realizujemy terminowo oraz dbamy o wysokiej jakości współpracę z Klientem na każdym etapie prototypowania czy produkcji. Produkty z oferty microTAB s.c. wyróżniają się tym, że nie są chińskimi podróbkami, których warto się wystrzegać, bowiem ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb – wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.